O nas

Podstawą naszej działalności jest produkcja okien i drzwi przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W zakresie wytwarzania okien bazujemy na innowacyjnych maszynach Graf Synergy oraz na własnych, opatentowanych rozwiązaniach. W obszarze stosowanych materiałów współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami. Stolarkę tworzymy w oparciu o nowoczesne systemy profili Aluplast IDEAL oraz ENERGETO, wyposażając ją w niezawodne i inteligentne okucia ROTO.

Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy metodę zgrzewania kształtowego, dzięki której produkcja okien PVC weszła w nowy, wcześniej nieosiągalny poziom technologiczny. Permanentnie udoskonalając nasze produkty wdrożyliśmy opatentowany sposób wytwarzania okien oraz opracowaliśmy autorski sposób wklejania szyb. Podejmując projekt pt. „Zakup i wdrożenie nowej technologii produkcji okien z tworzywa sztucznego”, staliśmy się beneficjentem Regionalnego Programu Operacyjnego WZ 2007-2013.

W swojej ofercie posiadamy okna, drzwi, rolety i bramy. Jesteśmy producentem, który także oferuje montaż swoich wyrobów. Dzięki temu nasi klienci posiadają gwarancję na produkt wraz z usługą montażu. Jesteśmy stabilnym i solidnym partnerem na lata, który skupia się na kompleksowej obsłudze w zakresie dostawy i montażu stolarki otworowej.

o firmie BFT
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny RozwójFlaga Rzeczpospolita PolskaUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego